20 лютого уся Україна вшановувала подвиг учасників Революції Гідності, яких сьогодні називають Героями Небесної Сотні. Це люди, які стали на захист своєї держави і віддали життя за її свободу і незалежність.

До загальноукраїнських жалобних заходів долучились і в Ковельській виховній колонії управлінні ДПтС України у Волинській області.

Вчителі загальноосвітньої школи провели виховну годину на тему: «Безумству хоробрих пісню співаймо», що розпочалася піснею «Плине кача». На початку виховної години перед вихованцями виступив директор школи Володимир Кавюк. Він говорив про те, що Україна сьогодні переживає важкі часи, у різні періоди історичного розвитку держави виникали трагічні моменти, які загрожували подальшому існуванню. І саме у такий час на бій з неправдою повставали прості люди – козаки, молоді Герої Крут, воїни УПА і Герої Небесної Сотні.

Вчитель історії Леонід Никитюк, який був свідком Майдану, розповів вихованцям про причини виникнення Революції Гідності, про самовідданість і стійкість українців, що віддали своє життя за світле майбутнє своєї Батьківщини.

Революція Гідності стала переломною подією в історії держави, вона забрала життя наших побратимів, що виконували свій обов’язок перед українським народом.

Війна об’єднала націю, яка проявила мужність, патріотизм та хоробрість.

Тому, обов’язок кожного українця, який вважає себе патріотом, пам’ятати і вшановувати подвиг захисників України.