Магія маминого слова!

Із раннього дитинства кожен малюк здатен відчувати любов та тепло рідної матусі, її присутність. Цього пояснити не можна, це так закладено природою. Одним психіатром було проведено експеримент в Англії, про який далі йтиме мова. Мами, дітки яких були хворі на туберкульоз, щовечора чекали активної фази сну дитини, це приблизно через п'ятнадцять хвилин після того, як дитина засне, і потім говорили дитині прості слова : «Я люблю тебе. Я пишаюся тобою. Я дуже рада, що ти мій син. Ти найкращий син для мене.»

Інша частина дітей – це ті, яким мама нічого не нашіптувала на ніч. Малюки, які отримують мамині нічні визнання в любові, видужували набагато швидше. Ось така материнська магія. І скільки б дитині не було років, у момент сну всі вони схожі на маленьких янголяток. Саме так зростає і міцнішає близькість матері і дитини.


Дитина відчуває любов. Дитині варто часто говорити фразу такого роду: «А ти знаєш, що якби могли вибрати, то з усіх дітей світу ми б вибрали тебе». Дітям дуже важливо відчувати, що вони особливі, що вони важливі і потрібні, саме такі, які вони є.

Є таке поняття як «дозволяють фрази» - це фрази, які ми говоримо під час розстановки, і вони змінюють світовідчуття людей, лікують їх душі. Слова зазвичай прості - про любов, прийняття, жалі.


Це допомагає дитині відчувати свою цінність, свою «хорошість». Рекомендують фразу тим, хто постійно свою дитину порівнює з іншими - не в його користь.

Найскладніша робота відбувається всередині. Щоб слова були магічними, їх цієї магією потрібно заряджати. А заряд знаходиться в нашому серці. Іноді для того, щоб сказати такі прості слова, потрібно спочатку сказати щось схоже своїм батькам (в серце).

І навіть тоді, коли тобі 21 ти потребуєш маминої уваги та теплого слова. Особливо це відчувається тоді, коли ти за кілька км від доми.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: