1 вересня – День знань, перший осінній день. Особливим є для цього дня, що кожен із нас прощається з приємною теплою літньою порою та чекає нового від осені. Радісною подією біло відкриття дитячого садку у місті Ковелі, який знаходиться в мікрорайоні «Сільмаш».

Чотири групи наразі функціонують в закладі, в планах відкрити ще кілька груп, загальна кількість яких має сягати восьми. Це єдиний садок, який було відкрито на Волині цього року.

Олена Бойчук – завідувач ДНЗ. Жінка повідомила, що мало хто вірив у те, що за короткий час стару занедбану будівлю перетворять у сучасний навчальний заклад із комфортними умовами. Такому гідному результату завдячуємо плідній спільній роботі міської влади, фонду «Патріоти Волині», народного депутата України Степана Івахіва та, звичайно, будівельникам, які все виконали вчасно. Батьки вихованців також зробили свій внесок у будівництві, адже прагнули якнайшвидшого відкриття, тому відразу ж взялися допомагати у вирішенні нагальних питань, аби створити хороші умови для своїх же діточок. Відкриття ДНЗ є свідченням того, що в нашому місті відбуваються зміни, які ми й самі здійснюємо.


Гості на відкритті закладу були почесні. Серед них – міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Михайло Гетьман, помічники народного депутата України Степана Івахіва Денис Пятигорець та Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, будівельники.

Олег Кіндер сказав про те, що ця подіє є святом для команди, яка реалізувала мрію і дорослих, і малих. Ще минулого року, відкриваючи нові групи у ДНЗ №№1, 4, 6, 9, мер міста зі Степаном Івахівим пообіцяли, що 1 вересня 2015 року у Ковелі запрацює новий дитсадок. Звичайно, щоб виконати цю обіцянку, то слід прикласти чимало зусиль та задіяти значні фінансові ресурси, як повідомив Олег Кіндер.

«Сьогодні ми бачимо результат нашої співпраці. Дякую педагогам, батькам та будівельникам, які допомагали нам. У нинішньому році у Ковелі багато зроблено для оновлення закладів освіти. І цей процес триватиме і надалі. Сподіваємось, що взимку ще чотири групи буде відкрито і у цьому садку», - порадував мер міста Ковеля Олег Кіндер.

Денис П’ятигорець, помічник народного депутата, передав вітання від Степана Петровича. Зауважив, що у Ковелі додатково створено 300 місць у дошкільних навчальних закладах за два тяжких роки для країни. Таким чином триває процес демонстрації успішної співпраці та порозуміння місцевої влади з народним депутатом. Як повідомив Денис П’ятигорець, що робота продовжуватиметься задля покращення якості умов життя в місті.

Доречними були виступи маленьких ковельчан на святі, які так щиро, по-дитячому, невимушено дякували дорослим за нову дитячу будівлю. Керівник закладу разом з почесними гостями перерізали символічну стрічку та з батьками оглянули дошкільний заклад, де затишні спальні, сучасні ігрові кімнати та чисті санвузли. Гості відзначили високу якість проведених робіт підприємством ПАТ «Луцьксантехмонтаж 536».

Що ж, садок побудовано, наповнено дитячим сміхом та галасом. Дітвора з радістю проводила дегустацію нових столиків, іграшок. Занедбана стара будівля перетворилася на розкішний палац з новими казковими героями, а це – наші дітки, ковельські паростки надії, майбутнє міста.

Важливим є той момент, на який наголошувала завідувач, що тепер проблема із влаштування дітей в дошкільну установу цього району була вирішена. І влада з колективом закладу та батьками дали нове життя садочку. Найголовніше завдання педагогів на даний момент – забезпечити належний комфорт маленьким сонечкам, аби ті почували себе, наче вдома, та віддавати тепло діткам.