Дні Шевченка відзначили в Ковельській колонії на Волині

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові свіжі й вільні шляхи професорам та книжним ученим» (І. Франко)

Кожного року 9 березня в Україні відзначають річницю від дня народження видатного письменника, художника, батька українського народу, Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Це людина, що мала неабиякий вплив на формування світогляду співвітчизників та була патріотом своєї Батьківщини.

До урочистих заходів долучились і в Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області.

Зокрема, у загальноосвітньому закладі Ковельської виховної колонії провели тематичний вечір: «Твоя, Кобзарю, слава не вмре, не загине». В рамках заходу організовано виставку літературно-мистецьких творів поета, а серед вихованців колонії проведено конкурс читців поезії.

Також засуджені взяли участь у конкурсі малюнків, що присвячені життю та творчості Кобзаря.

На творах Шевченка виросло не одне покоління українців, з його ім’ям пов’язано утвердження української літературної мови. Він, як ніхто інший, закликав любити свою землю.

Тарас Шевченко залишився в пам’яті українців символом справедливості та волі і став тим, кому вдалося згуртувати народ навколо національної ідеї визволення через поетичні твори.

Враховуючи вище викладене, потрібно наголосити на наступному: подібні заходи в місцях несвободи підносять значення новітньої української історії у вихованні осіб, позбавлених волі та формують їх національну свідомість.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: