Політик Сергій Соболєв заявив на прес-конференції «Бідність громадян вбиває державу», що відбулася днями у Львові, де проходили навчання депутатів усіх рівнів Львівської, Волинської та Тернопільської областей. Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

У заході взяли участь більш як 60 обранців територіальних громад обласної, міських та районних рад Волині. Вони обговорювали проблеми бюджетної та соціальної політики, аграрні, зокрема земельні питання, децентралізацію, реформу місцевого самоврядування та житлово-комунального господарства, формування тарифів і робота ОСББ.

Головною перепоною для реальних реформ Сергій Соболєв назвав корупцію. За його словами, можна збирати мільярди гривень до бюджету, але доки вони розтікаються тіньовими схемами, економіка не працюватиме.

– Політична сила Юлії Тимошенко готова показати альтернативний план розвитку країни – реформи податкової та митної політики, освіти, охорони здоров’я, аграрної галузі, – наголосив парламентар. Завдяки широкому представництву в органах місцевого самоврядування можна вибудувати єдиний механізм співпраці депутатів усіх рад. Зміни, започатковані у Верховній Раді, тоді будуть результативними, якщо їх підтримають обранці територіальних громад і наполегливо працюватимуть, аби втілити в життя.

З обранцями територіальних громад спілкувалися заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко, експерт із соціальних питань Андрій Павловський, екс-міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко, колишній заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук.