Засудженим Волині намагалися передати заборонені предмети

Сектор оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України у Волинській області повідомляє: під час догляду вмісту передачі, що була адресована ув’язненому С., який утримується в Луцькому слідчому ізоляторі управління ДПтС України у Волинській області, було виявлено та вилучено 1 мобільний телефон та 1 СІМ-карту до мобільного телефону, які були приховані всередині пачки з соком «Садочок».

Відносно громадянина К., який намагався передати заборонені для зберігання та користування в слідчому ізоляторі предмети, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП.

Засудженим, що відбувають покарання в Маневицькій виправній колонії управління ДПтС України у Волинській області (№ 42), не встановлені на даний час особи намагались доставити заборонені предмети, шляхом перекиду через основну огорожу.

Так, на контрольно-слідовій смузі однієї з дільниць зовнішньої забороненої зони установи було виявлено пакунок з невідомим вмістом. По даному факту було інформовано працівників Маневицького ВП ГУНП у Волинській області та викликано на місце події слідчо-оперативну групу. В ході догляду вмісту пакунку працівниками поліції було виявлено та вилучено 2 колоди гральних карт, а також 3 пакунки з невідомою речовиною, які надіслано для проведення експертизи.

Відомості по даному факту внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться слідчі дії.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.