14 березня 2016 року в рамка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпочалися змагання з волейболу серед дівчат. Кожен факультет університету обрав найсильніших та створив свою команду. Представниками команд були дівчата різних вікових категорій: від першого по п’ятий курс. Проте кожен старався і намагався дістати м’яч, що отримати бал для команди. Кожен факультет гідно боровся, демонструючи свої вміння і навички.Факультет історичного факультету представляли такі студенти: Зозуля Наталія (3 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), Байдак Марія (3 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), Романішина Тетяна (3 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), Шеремета Тетяна (5 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), Гаврилюк Тетяна (4 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»), Рябук Юлія (3 курс, спеціальність «Історія») та Сеїк Марія (1 курс, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»).

Вчора, 21 березня, був заключний день студентської першості Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з волейболу (жінки). Цікаві ігри показали такі факультети:
• інст.інф.сист.,фізики та матем. - педагогічний інст.;
• історичний ф-т – ІфтаЖ;
• біологічний ф-т - інст. іноземної філології.
Отож, за результати змагань:
1 місце - Команда Історичного факультету!
2 місце - факультет інформаційних систем, фізики та математики!
3 місце - інститут філології та журналістики!
4 місце - педагогічний інст.!
5 місце - інст. іноземної філології!
6 місце - біологічний ф-т!
7 місце - інст. економіки та менеджменту!
8 місце - інст. соціальних наук!
9 місце - хімічний ф-т!
10 місце - інст. міжнар. відносин!
11 місце - географічний ф-т!
12 місце - ф-т психології!
13 місце - інст. мистецтв!
14 місце - юридичний ф-т!


команда переможців - команда історичного факультету з деканом Швабом Анатолієм Георгійовичем та викладачем Митчиком Олександром Петровичем!перед грою


перед нагородженням


нагородження) три роки йшли до першого місця, постійно здобуваючи друге
на фото капітан команди Зозуля Наталія

перші секунди після перемоги

Вітаємо переможців і всіх учасників змагань з волейболу! Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до проведення змагань, особливо за організаційну та фінансову підтримку, студентському Профкому СНУ!


факультет інформаційних систем, фізики та математики(2 місце)


інститут філології та журналістики (3 місце)

[vk]http://www.youtube.com/embed/NA7fsCAYp70[/vk]