Коли в житті відбуваються гарні моменти, хочеться поділитися радістю з усіма. Саме такими моментами був переповнений 2014-2015 навчальний рік у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ.

Після державних екзаменів, на яких випала честь бути головою комісії, мене запросили викладати у навчальному закладі. Ще з далеких шкільних часів захоплювався комп'ютерною технікою і постійно розвивався в даному напрямку. Отримав дипломи по спеціальності "Комп'ютерні мережі" та "Прикладний програміст". Тому я без вагань погодився бути викладачем.

День знайомства з групою 469 "Д" спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів" міцно закріпився у пам'яті. Пригадую, як Тетяна Георгіївна мене представила, перші погляди студентів. Відразу побачив Станіслава Здробилка, хлопця, який вдвічі виріс в порівнянні буквально двома роками тому, коли брав участь у змаганнях по жимі штанги. Дуже швидко вияснилося, що зі студентами багато спільних інтересів, що суттєво додало легкості в спілкуванні.

Відразу після початку навчання ми разом двічі їздили групою на страйкбол. Це було екстремально і дуже захоплююче. Пригадуючи той час, розумієш, наскільки ми всі були задоволені та щасливі. Для гравців були придумані місії, які потрібно було виконати. І ми, озброївшись аналогами справжньої зброї, лише з відмінністю пластмасових кульок, вправно їх виконували. І не зважаючи на місію знищення противника, у повітрі все одно відчувалася дружня атмосфера.

Через деякий час ми вирушили у Карпати. Переказ даної пригоди ще довго буде лунати від студентів. Це була дуже гарна поїздка, з морем чудових моментів. Ми отримали незрівнянний пакет емоцій, серед яких були і сльози, і сміх. Для розповіді всіх подій, що трапилися з нами, потрібно витратити немало часу. Страшенно виснажені, але дуже щасливі від отриманого адреналіну, ми всі були задоволені нашою спільною пригодою.

Наступною подією, яка ще більше нас потоваришувала, це проведення кіберспортивного турніру по Dota 2. Ідея турніру виникла саме у студентів 469 групи. Ми були настільки нею захоплені, що з величезним нетерпінням чекали початку. Директор без вагань підтримала нас, хоча впевненості в успішності проведенні було не так і багато, адже це був перший турнір такого типу, проведений в навчальному закладі. Але ми всім доказали, що злагоджено, дружньо, зможемо організувати будь-який захід. Турнір пройшов на доволі високому рівні, як учасники, так і глядачі були задоволені. Відчуття, коли спільно виконуємо гарну справу, просто дивовижні.


Наступним заходом було проведення студентом Луцюком Олександром Міжнародного чемпіонату зі швидкісного збирання головоломки «Winter West Ukraine 2015», що також додало рейтингу загальній успішності.Знайомство з групою 373 "Д" тієї ж спеціальності, також принесло величезне задоволення. На відміну від 469, у третього курсу було значно більше бажання до навчання. Адже на 4 курсі в більшості одні думки про закінчення і пошук роботи, а навчання вже на другому плані.

Третьокурсники виявилися дуже зібраними та дружніми, про що свідчили реальні події. Спостерігаючи, як студенти очищували підвальне приміщення від різного непотрібу, відчув в атмосфері справжній енергійний запал, який міг виникнути лише від дійсно злагодженої та дружньої роботи.

На день туризму ми разом провели час у лісовій зоні. Велика кількість студентів ще раз доказали свою міцну дружбу. А присутність у повітрі звучання гітари разом зі співом, додавало у нашу спільну пригоду неабиякого позитиву та радості. І момент, коли один зі студентів сказав: "За нашого нового друга", був для мене неймовірно радісним, адже настає розуміння справжніх товариських відносин і людських цінностей.

Досить швидко ми знову взялися за справу, і наступним заходом було проведення турніру Dota2Kovel Summer Cup. За підтримки міського голови Олега Кіндера, який дозволив провести турнір в сесійному залі будинку Рад, ми змогли на належному рівні продемонструвати гарний захід.На зібрані кошти придбали солодкі подарунки для дітей загиблих в АТО військовослужбовців, про що я повністю прозвітувався. Дуже приємно усвідомлювати, що крім зближення молоді спільними цікавими інтересами, ми ще й трішечки допомагаємо людям.

За навчальний рік мені дуже пощастило, адже я познайомився з великою кількістю гарних людей, з якими, сподіваюся, і надалі підтримуватиму зв'язок. Переконався, що в нас дуже прогресивна та дружня молодь, яка неодмінно виведе державу на новий успішний рівень.

Було безмежно приємно, коли мене запрошували на різні свята, дні народження. Навіть влітку, одна з випускниць запросила мене відпочити на озеро Світязь. Сердечно тобі дякую, Маша, адже через неможливість, пов'язану з роботою, це був єдиний мій літній відпочинок.

За рік викладання в нас не було пропущено жодної пари, одне з найбільших відвідувань студентів, подяка групі 469 "Д" за утвердження іміджу навчального закладу у місті та області.


Спільні інтереси та головне розуміння, закладають фундамент дружніх відносин, які ми разом змогли всім продемонструвати.

Дякую за Вашу підтримку, вона суттєво додавала стимул працювати. І бажаю розуміння Вашої ролі у створенні Нашого спільного майбутнього.