Тренінг толерантного спілкування

«Уміння миритися з недосконалістю інших є ознакою справжньої гідності» (Г. Вінклер)

На сьогоднішній день під поняттям толерантності розуміють перш за все повагу і рівність, відмову від домінування, а також визнання права інших на свої погляди та переконання. Толерантна людина приречена досягти успіху в спілкуванні, адже сприймає людей такими, які вони є насправді.

Хороша нагода навчитися прийомам толерантного спілкування випала особам, що перебувають на обліку Луцького МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області.

Так, на базі готелю «Україна», в рамках проекту «Teen-Studio – майстерня толерантного спілкування», за підтримки громадської організації «Корпорація щастя», Українського Жіночого Фонду та Трастового Фонду ООН відбувся тренінг толерантного спілкування.

Також до даного заходу долучились: інспектор Луцького МРВ КВІ Яна Фінкевич та головний спеціаліст відділу соціальної роботи ЦСССДМ Світлана Луців.

Під час тренінгу у підоблікових розвивали навички взаємодії з оточуючими в процесі комунікації, вміння вислухати, зрозуміти і підтримувати один одного. Вони виконували різноманітні вправи та завдання, спрямовані на формування ненасильницької поведінки. На завершення зустрічі кожен з учасників тренінгу отримав подарунки від громадської організації «Корпорація щастя».

Отже, бути толерантним – це культурно спілкуватися з оточуючими, уміти підтримати ближнього. Це вихованість, рівність та стриманість. Якості толерантної поведінки потрібно розвивати у дітей ще в юному віці.
Тому, такого роду заходи надзвичайно важливі, так як дають змогу навчити правопорушників поважати людей, культурно та виважено спілкування з однолітками, а також формувати навики ненасильницької поведінки.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: