Сьогодні, 25 березня 2016 року в Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області відбувся урочистий концерт з находи відзначення 50-ї річниці від дня заснування.

З нагоди ювілею до установи завітали: начальник управління соціально-психологічної роботи з засудженими ДПтС України полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко, начальник управління ДПтС України у Волинській області полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук, заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич, заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман, начальник служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому, голова піклувальної ради Жанна Вельма, прокурор Ковельської місцевої прокуратури Анна Стоцька та інші.

Під час концерту виступили: студія сучасної хореографії «Пірует», студії танцю та співу «Зорепад» та «Реверанс», вокальний ансамбль народної пісні «Поліський дивосвіт».

З уст гостей прозвучало багато приємних слів. Колективу колонії побажали сил на сходження до нових вершин, а також терпіння для виконання почесної місії – виховувати неповнолітніх вихованців установи.