Маленькі йожики

Кожен із батьків прагне з народження правильно виховувати свою дитину, потім, коли діти ростуть і дорослішають, важливо направити маленьких на ту життєву стежину, яка справді буде їм рідною, до душі. Саме тому багато батьків записують дітей на всілякі секції для дитячого розвитку. Буває, що дітки через деякий час ще більше починають захоплюватися цією справою, а хтось далі продовжує пошуки улюбленої справи.

На мою думку, новим, сучасним і, мабуть, модним є захоплення йогою. Особливо це дитяча йога, яка набирає нових обертів і розвитку, зокрема в "Апперкоті". Наша ковельська йогиня Людочка Пилишко вирішила поділитися своєю любов'ю, жіночність, витонченістю з дітками. Саме з дітьми такого віку важливо поводити себе не лише, як викладач, тобто сухий виклад теорії, а підібрати підхід до кожного малюка, відповідні емоції та навіть образ. Людмилі це вдалося. Вдалося стати багатодітною мамою на кілька годин) Дітки, я так бачу, зовсім не відстають від своїх батьків. І вдало та успішно стають в "бакассану" з першого разу. Це й не дивно, адже в хороших батьків - хороші діти! На одному із фото є малюнок, до малювання якого долучилися всі дитячі реченята. Вони малювали Прекрасну планету. При такому заняття дуже сильно відкривається серцева чакра - Анахата!

Бажаємо діткам розвитку та здійснення усіх дитячих мрій) У нас можливості втілювати казку в реальність!

"Насправді це Божественне проливається на занятті...особливо з дітками) А я була просто каналом для цього проливання. Дітки насправді такі особливі, такі цікаві. У кожного свій світ, своє бачення цього світу) І головна їхня відмінність від нас, дорослих полягає в тому, що вони дуже безпосередні, щирі та відкриті. Так хочеться,щоб ці якості з віком не втрачалися. Нам, дорослим,через призму якихось стереотипів, досвіду та шаблонів, важко такими бути...ми прикидаємо, аналізуємо,порівнюємо, а ці маленькі янголятка ще дуже "чисті"! молодці мами і тати, хто привів діток сьогодні)", - ось такими словами вдячності та емоціями вражень поділилася з нами Людмила.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: