Березнева сесія міської ради відбувалась за новими правилами голосування - в поіменному режимі. Детальніше про це на сайті http://prokovel.com/

Вперше публікуються протоколи голосувань. Чітко видно - хто, за що і як голосував, хто які пропозиції вносив.
Весь документ досить об'ємний, осилив лише ...надцять перших сторінок. Інколи - дуже цікаво.

Наведу лише два приклади:

- Депутати підтримали запит Пініса І.О. "про погодження кандидатур керівників навчальних закладів на сесії міської ради з депутатами".Директори шкіл та дитячих садочків вишукуються в чергу на депутатську переатестацію та ковтають заспокійливе, очікуючи екзекуції.

Начальник освіти та міський голова вчепили траурні стрічки та ридають крокодилячими сльозами від безпорадності - УКРОП показав їм, як можна позбутися деяких неугодних директорів, а вони самі до такого не додумались. Бичковський: "А що, так можна було?"

Батьки дітей, особливо тих, кого директори мали необережність викликати "на килим" для профілактичних бесід, починають вірити, що справедливість десь поряд. Треба лише запросити її до нашої школи.

Школярики дістали калькулятори - підраховувати, чи вистачить їм на новий смартфон, якщо злити УКРОПівцям компромат на своїх вчителів чи директора.


- При розгляді змін до міського бюджету-2016 депутат міської ради Кошарук С.Д. вніс пропозицію про збільшення коштів "для депутатів" на 72 000 грн.Більшість депутатів такого прояву щедрості від заступника губернатора не оцінили - "за" назбиралось лише 14 голосів з 19 необхідних. Пропозиція не підтримана.

Найбільше за себе коханих вболівали представники БПП Солідарність, УКРОПа та РП Ляшка.
Може малось на увазі щось інше, але написано саме так - "для депутатів" - скан тому у підтвердження.

Даю посилання на повний текст протоколу, може хто дочитає до кінця...
(http://kovelrada.gov.ua/)