02 квітня 2016 року в Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області відбувся захід, організаторами якого стали представники релігійної організації «Українська місія Благовістя».

В першу чергу гості проповідували Слово Боже. Пізніше розповіли вихованцям про свої поїздки на Схід України та про події, що відбуваються на українських землях.

Приємною несподіванкою стало те, що представники організації приїхали не впорожні, а з подарунками від мецената Вадима Іващенка. Кожному засудженому вручили речі особистої гігієни, взуття та солодощі.

Вадим Іващенко ще в 80-х роках відбував покарання в Ковельській виховній колонії. На сьогоднішній день є громадянином США, успішним бізнесменом та люблячим батьком. Не дивлячись на своє минуле і далеку відстань, він не забуває про установу і постійно надає їй допомогу. Саме ця людина своїми вчинками надихає засуджених і вкотре доводить наступне – люди, які перебувають в місцях несвободи, мають шанс вийти на волю законослухняними громадянами. Головне вірити і прикладати для цього максимум зусиль.