В період з 21 по 25 березня та з 28 по 31 березня 2016 року Луцьким МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області спільно з сектором ювенальної превенції ГУНП у Волинській області та Луцьким міським центом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено спільну операцію під назвою «Підліток».

Метою заходу стало з’ясування соціально-побутових умов проживання неповнолітніх засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, проведення з ними індивідуально-профілактичної роботи, надання соціальної підтримки.

У складі групи для відвідування неповнолітніх працювали: інспектор Луцького МРВ КВІ Яна Фінкевич, психолог Луцького МРВ КВІ Оксана Кучинська, представники сектору ювенальної превенції ГУНП у Волинській області – Євгеній Ковальчук та Марія Ярошук; представники служби у справах дітей Луцької міської ради Тетяна Волошин та Людмила Глачук, а також головний спеціаліст відділу соціальної роботи Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Луців.

Працівники служб відвідали неповнолітніх осіб, що перебувають на обліку, за місцем проживання. А також з’ясували, в яких умовах проживають неповнолітні засуджені, розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення повторних злочинів.