Старший інспектор Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області Павло Чечелюк та інспектор Олена Дмитрук взяли участь у виїзному засіданні спостережної комісії, яке відбулося у Колодяжненській сільській раді. Засідання провів голова спостережної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

На порядок денний винесено питання «Про дотримання прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком, які проживають на території Голобської селищної ради та Колодяжненської сільської ради».

Представники Голобської селищної ради та Колодяжненської сільської ради надали характеристики на засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які проживають на території вищезазначеної селищної та сільської рад.

Особлива увага акцентувалася на особах, які під час перебування на обліку в кримінально-виконавчій інспекції притягуються до адміністративної відповідальності. Обговорювалося питання щодо проведення з ними профілактичних бесід, сприяння у їх працевлаштуванні, а також забезпечення належної організації виховної роботи.

Інспектор Ковельського
МРВ КВІ УДПтС України
у Волинській області
Олена Дмитрук