Інспектори Ковельського МРВ КВІ взяли участь у виїзному засіданні спостережної комісії у селі Колодяжне

Старший інспектор Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області Павло Чечелюк та інспектор Олена Дмитрук взяли участь у виїзному засіданні спостережної комісії, яке відбулося у Колодяжненській сільській раді. Засідання провів голова спостережної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман.

На порядок денний винесено питання «Про дотримання прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком, які проживають на території Голобської селищної ради та Колодяжненської сільської ради».

Представники Голобської селищної ради та Колодяжненської сільської ради надали характеристики на засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які проживають на території вищезазначеної селищної та сільської рад.

Особлива увага акцентувалася на особах, які під час перебування на обліку в кримінально-виконавчій інспекції притягуються до адміністративної відповідальності. Обговорювалося питання щодо проведення з ними профілактичних бесід, сприяння у їх працевлаштуванні, а також забезпечення належної організації виховної роботи.

Інспектор Ковельського
МРВ КВІ УДПтС України
у Волинській області
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.

Читайте нас також: