«День працівника центру зайнятості» із залученням підоблікових Ковельського МРВ КВІ

В рамках укладеної угоди Ковельський МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області співпрацює з Ковельським міськрайонним центром зайнятості.

Кожного кварталу працівники інспекції проводять «День працівника центру зайнятості» із залученням осіб, що перебувають на обліку і не працевлаштовані.

Так, 12 квітня 2016 року у день реєстрації засуджених осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, була проведена зустріч з головним спеціалістом-юрисконсультом Ковельського міськрайонного центру зайнятості Антоном Хомичем.

Мета заходу – покращення якості життя та соціалізація осіб, які відбувають умовний термін.

Представник служби розповів, що у центрі зайнятості засудженим допоможуть: знайти роботу – тимчасову або постійну; взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру; пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію; отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

По закінченню зустрічі Антон Хомич наголосив засудженим, якщо у них виникнуть питання з приводу працевлаштування, працівники центру зайнятості з радістю проконсультують їх на особистому прийомі в приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості.

Заступник начальника
Ковельського МРВ КВІ
Маргарита Чуль
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: