14 квітня 2016 року Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали представники громадської організації Союз «Золотий Вік України» – президент організації Яна Баранова та директор з проектів Каріна Гарбузенко.

В рамках візиту було проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, центру зайнятості, міського райвідділу кримінально-виконавчої інспекції, адміністрації Ковельської виховної колонії та зацікавлених представників громади міста Ковеля.

З учасниками заходу проведено семінар-навчання з методики проведення медіаційної програми підготовки до звільнення з місць позбавлення волі – «Примирення». Під час семінару обговорено питання щодо надання допомоги засудженим в процесі ресоціалізації та соціальної адаптації після звільнення з місць позбавлення волі через процес примирення з особами, з якими вони емоційно пов’язані і залежні.

Між учасниками семінару відбувся змістовний діалог, в ході якого кожен висловив свої очікування та враження від почутого. Що не менш важливо, під час зустрічі учасниками заходу було досягнуто попередніх домовленостей про подальшу співпрацю.