Представники громадської організації Союз «Золотий Вік України» відвідали Ковельську виховну колонію

14 квітня 2016 року Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали представники громадської організації Союз «Золотий Вік України» – президент організації Яна Баранова та директор з проектів Каріна Гарбузенко.

В рамках візиту було проведено зустріч з представниками органів місцевого самоврядування, центру зайнятості, міського райвідділу кримінально-виконавчої інспекції, адміністрації Ковельської виховної колонії та зацікавлених представників громади міста Ковеля.

З учасниками заходу проведено семінар-навчання з методики проведення медіаційної програми підготовки до звільнення з місць позбавлення волі – «Примирення». Під час семінару обговорено питання щодо надання допомоги засудженим в процесі ресоціалізації та соціальної адаптації після звільнення з місць позбавлення волі через процес примирення з особами, з якими вони емоційно пов’язані і залежні.

Між учасниками семінару відбувся змістовний діалог, в ході якого кожен висловив свої очікування та враження від почутого. Що не менш важливо, під час зустрічі учасниками заходу було досягнуто попередніх домовленостей про подальшу співпрацю.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
2 100 $
Photo KovelX
1 400 $
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.

Читайте нас також: