Культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими під час вихідних днів

Під час вихідних днів в установах виконання покарань Волині відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими.

Так, в Маневицькій виправній колонії №42 відбулася зустріч з представниками релігійної організації «Свідки Єгови». Між засудженими локального сектору №7 пройшло змагання з настільного тенісу. Також проведено лекційні заняття на теми: «Заходи заохочення та стягнення, що застосовуються до засуджених», «Праця засуджених до позбавлення волі».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 проведено турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи відбулись лекційні заняття на теми: «Відповідальність за вчинення правопорушень у місцях позбавлення волі», «Порядок виготовлення паспортів громадянина України».

Ковельську виховну колонії відвідали представники релігійної організації «Голос Надії», які провели лекцію та продемонстрували відеофільм про шкідливий вплив алкоголю на здоров’я людини. В школі підготовки засуджених до звільнення проведено лекцію: «Повноваження органів влади з питань громадянства та реєстрації фізичних осіб щодо здійснення соціального патронажу».

У Луцькому слідчому ізоляторі проводилась інформаційна година про останні події країни та світу, засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси, а також зіграти у міні-футбол.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: