Найдивовижніші технологічні засоби пересування

У сучасному світі створені стильні, універсальні та технологічні засоби пересування, які є уособленням новітніх технологій. Хоча дані винаходи не підійдуть в якості транспортного засобу для тривалих поїздок, але вони допоможуть весело провести час і однозначно привернути до себе увагу оточуючих.

Подвійний круглий скейт

В основі скейта - два колеса діаметром 25 см і зручні платформи для ніг. На відміну від стандартних скейтів, подвійна кругла модель дозволяє вільно управляти ногами, повертатися і крутитися.


Літаючий скейтборд

Тримаючись в дюймі над землею скейт Hendo оснащений чотирма дископодібними двигунами, які створюють магнітне поле відштовхуючи скейт від неферомагнітного матеріалу, над яким він парить.


Електромеханічний одноколісний скейт

Onewheel - одноколісний електромеханічний скейтборд який розвиває швидкість близько 19 км/год.


Aeyo

Segway відкрив потік розробок у сфері пристроїв для персонального пересування, одним яких є конструкція Aeyo - поєднання скутера, велосипеда і пари роликових ковзанів.


Half Bike

Їзда на Half Bike це - це поєднання бігу і велоспорту, оскільки людина перебуває в стоячому положенні, і велосипед краще реагує на рухи і повороти тіла, покращуючи маневреність, додаючи більше задоволення і здивованих поглядів перехожих.


Повітряний байк Aero-X

Повітряний байк Aero-X оснащений роторним двигуном і двома гвинтами, реагує на рухи тіла як звичайний мотоцикл, і летить зі швидкістю до 70 км/год. Даному транспорту майже не важлива поверхня під ним.


Suitcase Scooter

Suitcase Scooter дуже зручний засіб для перевезення багажу та людей. Розганяється до 19 км/год, і на повній батареї проїжджає до 59 км. При цьому важить скутер-багаж лише 7 кг.


Одноколісний скутер

Скутер від Airwheel важить всього 9.8 кг, має зручну ручку і складні підставки для ніг. Скутер займає не більше місця, ніж звичайна валіза, розвиває швидкість до 16 км/год і заряджається за 80 хвилин.


Сегвей

Електричний скутер з двома колесами, розташованими по обидві сторони від водія. Сегвей розвиває швидкість близько 20 км/год, а акумулятор забезпечує пробіг до 39 км.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: