У сучасному світі створені стильні, універсальні та технологічні засоби пересування, які є уособленням новітніх технологій. Хоча дані винаходи не підійдуть в якості транспортного засобу для тривалих поїздок, але вони допоможуть весело провести час і однозначно привернути до себе увагу оточуючих.

Подвійний круглий скейт

В основі скейта - два колеса діаметром 25 см і зручні платформи для ніг. На відміну від стандартних скейтів, подвійна кругла модель дозволяє вільно управляти ногами, повертатися і крутитися.


Літаючий скейтборд

Тримаючись в дюймі над землею скейт Hendo оснащений чотирма дископодібними двигунами, які створюють магнітне поле відштовхуючи скейт від неферомагнітного матеріалу, над яким він парить.


Електромеханічний одноколісний скейт

Onewheel - одноколісний електромеханічний скейтборд який розвиває швидкість близько 19 км/год.


Aeyo

Segway відкрив потік розробок у сфері пристроїв для персонального пересування, одним яких є конструкція Aeyo - поєднання скутера, велосипеда і пари роликових ковзанів.


Half Bike

Їзда на Half Bike це - це поєднання бігу і велоспорту, оскільки людина перебуває в стоячому положенні, і велосипед краще реагує на рухи і повороти тіла, покращуючи маневреність, додаючи більше задоволення і здивованих поглядів перехожих.


Повітряний байк Aero-X

Повітряний байк Aero-X оснащений роторним двигуном і двома гвинтами, реагує на рухи тіла як звичайний мотоцикл, і летить зі швидкістю до 70 км/год. Даному транспорту майже не важлива поверхня під ним.


Suitcase Scooter

Suitcase Scooter дуже зручний засіб для перевезення багажу та людей. Розганяється до 19 км/год, і на повній батареї проїжджає до 59 км. При цьому важить скутер-багаж лише 7 кг.


Одноколісний скутер

Скутер від Airwheel важить всього 9.8 кг, має зручну ручку і складні підставки для ніг. Скутер займає не більше місця, ніж звичайна валіза, розвиває швидкість до 16 км/год і заряджається за 80 хвилин.


Сегвей

Електричний скутер з двома колесами, розташованими по обидві сторони від водія. Сегвей розвиває швидкість близько 20 км/год, а акумулятор забезпечує пробіг до 39 км.