На адресу Ковельського міського голови звернулась Ініціативна група підприємців Ковельських ринків з проханням розібратись із ситуацією, що склалась на центральному ринку м.Ковеля.

Відповідне звернення від імені Ініціативної групи на останній сесії міської ради 31 березня озвучив депутат від УКРОПу Ігор Пініс.

За твердженням Ініціативної групи, адміністрація ринку проводить систематичні дії, спрямовані на порушення прав підприємців.


З метою об'єктивного вивчення ситуації, виконавчий комітет звертається до Ковельського госпрозрахункового ринку про надання інформації стосовно викладених у заяві Ініціативної групи фактів.

Відповідь Ковельського госпрозрахункового ринку незабарилась:


При цьому, на розгляд чергової сесії міської ради, що відбудеться 28-го квітня, внесено проект рішення міської ради "Про створення тимчасової контрольної комісії" щодо розгляду звернення ініціативної групи підприємців Ковельських ринків, озвученого депутатом Ковельської міської ради Пінісом І.О. на сесії міської ради від 31 березня 2016 року, та інших проблемних питань навколо функціонування Ковельських ринків.

Інших проблемних питань навколо функціонування ринків - більш, ніж вистачає. Крім депутатів, їх озвучують також і прості ковельчани.

Так, на думку дописувача під іменем "killer CORUPTION", на Ковельських ринках мають місце численні випадки незаконного (самовільного) приєднання до мереж електропостачання, що в свою чергу може призвести до трагічних наслідків. При цьому, ніби, такі порушення відомі відповідним контролюючим службам, проте тривалий час на них не реагують.

Ця інформація не підтверджена жодним заслуговуючим довіри фактом, тому щиро сподіваюсь, що вона не відповідає дійсності.

Разом з тим, навіть невміле або необережне поводження з побутовою електротехнікою несе загрозу здоров’ю і життю людини та може привести до електротравми або нещасного випадку.

Ковельські ринки - місця масового скупчення людей. У разі виникнення надзвичайної ситуації у таких місцях наслідки можуть бути непередбачувані.

А у випадку монтажу, експлуатації та обслуговування електроустановок і мереж без дотримання відповідних дозвільних процедур - ступінь ризику виникнення такої ситуації збільшується в рази.

Крім того, озвучені проблеми із зливовою каналізацією, недотриманням протипожежних проїздів для спецавтотранспорту, відсутність погодженого плану розміщення торгівельних павільонів ринку тощо.
А тим часом на дворі - весна. В цю пору щороку активізується питання "Привозу" - місця на Привокзальній площі для торгівлі сільгосппродукцією власного виробництва селян Ковельського району.

Цього разу проблему вирішувати взялись депутати Ковельської районної ради.


Для вирішення питання "Привозу" депутати районної ради обіцяють у четвер 28-го квітня навідатись у гості до колег з міста на сесію міської ради.

В цьому контексті створення тимчасової контрольної комісії виглядає доречним, як ніколи. Є шанс на рівні депутатської комісії міської ради нарешті врегулювати довготривалий конфлікт між підприємцями та адміністрацією ринку, навести лад на Ковельських ринках, та нарешті вирішити проблему стихійної торгівлі на Привокзальній площі.

Як гадаєте, з цього щось буде?
http://kowel.com.ua/news/article/4800/
http://kowel.com.ua/news/article/4926/