Персонал та засуджені установ виконання покарань Волині долучились до щорічної всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом»

Персонал та засуджені установ виконання покарань, а також особи, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області долучились до всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом».

Метою акції стало виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом залучення до прибирання місць свого проживання.

В рамках акції було проведено ряд весняних робіт з благоустрою та озелененню територій установ, а також прилеглих територій.

Персонал та засуджені побілили бордюри, пофарбували паркани, дерева, очистили свої території від сміття, упорядкували квіткові клумби.

Працівники відділів кримінально-виконавчої інспекції та особи, які відбувають покарання у виді громадських робіт, також були залучені до участі в акції.

Дана акція є масштабною і об’єднує всіх українців у прагненні до очищення навколишнього середовища та до покращення екологічної ситуації.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь