Працівники Ковельського МРВ КВІ долучилися до проведення заходу з нагоди «Дня Довкілля»

Вже стало доброю традицією кожної весни проводити місячник «Чистого довкілля». У всіх населених пунктах краю відбуваються толоки, на яких громадськість спільними зусиллями прибирає двори, вулиці, парки, сквери після зими.

Так, у м. Ковель колективи підприємств, установ та організацій, державні службовці та усі небайдужі громадяни вийшли на вулиці, щоб активно попрацювати над облаштуванням своїх населених пунктів, привести до належного санітарного стану прибудинкові території, парки та сквери, дитячі та спортивні майданчики, кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань, очистити від сміття береги водойм, узбіччя автодоріг та лісосмуг, висадити нові зелені насадження.

Працівники Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області також долучилися до вказаних заходів та здійснили прибирання території, поруч з будівлею корпусу медичного коледжу біля річки Турія.
Під час проведення Дня благоустрою працівниками інспекції спільно з студентами медичного коледжу здійснено прибирання території від побутового сміття, сухої рослинності та очищення прибережної зони повз річки Турія.
Вказаний захід проведений з метою об’єднання людей для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.

Заступник начальника
Ковельського МРВ КВІ
Маргарита Чуль
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.