Святкові заходи з нагоди Великодня відбулись в установах виконання покарань Волині

Великдень – це одне з найважливіших християнських свят. Усі віруючі люди готуються до нього впродовж семи тижнів Великого Посту. В день світлого свята Воскресіння Христового усе людство радіє та веселиться, так як воно символізує перемогу життя над смертю, перемогу добра над злом.

Не залишились осторонь українських традицій в установах виконання покарань та СІЗО управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Так, з метою організації змістовного та корисного дозвілля засуджених і осіб, узятих під варту, у період Великодніх свят в УВП області було проведено ряд заходів із засудженими. В усіх установах засуджені підготували святкові стінгазети на Великодню тематику.

В Маневицькій виправній колонії №42 священнослужителями Свято Воскресенського храму УПЦ проведено Пасхальний молебень та освячено паски. Представники релігійної організації «Християни Віри Євангельської» здійснили святкову проповідь з пісенним супроводом. Серед засуджених проводили турнір з шахів та шашок, змагання з настільного тенісу та футболу.

Засуджені Цуманської виправної колонії №84 мали можливість зустрітися із представниками різних релігійних конфесій. За участю священнослужителів УПЦ відбулась святкова літургія та освячено паски. В актовому залі установи пройшов святковий концерт представників релігійної громади «Християни Віри Євангельської». Також в період Великодніх свят між засудженими відділень №1, №2 та №3 відбувся турнір з міні-футболу.

В Ковельську виховну колонію завітав Благочинний Ковельського Свято-Введенського округу УПЦ отець Василь, який привітав вихованців зі святом та освятив паски. В кімнаті виховної роботи відбулось лекційне заняття на тему: «Світле Христове Воскресіння». Крім цього з вітальними словами до засуджених звернувся депутат районної ради Георгій Корнієвський, який привіз усім вихованцям у подарунок паски.

В Луцькому Слідчому ізоляторі проводились лекції на теми: «Традиції та звичаї святкування Великодня в Україні», «Свято Воскресіння Христового». Відбувся перегляд фільмів на релігійну тематику. Засуджені господарчої обслуги та арешту зіграли у міні-футбол, між неповнолітніми відбувся турнір з настільного тенісу.

В усіх установах області пройшли інформаційні години про останні події країни та світу. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі та фільми на релігійну тематику.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: