Торговельна марка «Фокстрот. Техніка для дому», спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та за підтримки швейцарського фонду «Скорочення ризиків» вже третій рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс «ЕкоКлас».
Конкурс «ЕкоКлас» проводиться з метою створення оптимальних умов для навчання дітей і підлітків завдяки формуванню екологічного мислення й бережливого ставлення до природи.

Цього року вперше лауреатом ІІІ Всеукраїнського конкурсу «ЕкоКлас: проекти, що змінять довкілля й нас» у номінації «ЕкоКласна родина» стала сім’я начальника відділення соціально-психологічної служби Цуманської виправної колонії №84 управління ДПтС України у Волинській області Романа Сищука.

За його словами, на участь в конкурсі його родину надихнула розповідь працівників районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Сім’єю Сищуків був створений проект «Темні плями синтетичних миючих засобів», власне за який вони отримали почесне 3 місце у номінації.

Своїм проектом родина розповідає людям про шкідливість та небезпеку синтетичних миючих засобів і пропонує альтернативу – замість синтетичних миючих засобів використовувати миючі засоби власного виробництва.

Нещодавно в місті Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Учасники, що вибороли призові місця, отримали від організаторів почесні грамоти, грошові подарункові сертифікати, а також сюрпризи від «Фокстрот».

Приємним залишається той факт, що до таких конкурсів долучаються і представники кримінально-виконавчої системи Волині.