Сім’я пенітенціарія Волині стала лауреатом ІІІ Всеукраїнського конкурсу «ЕкоКлас: проекти, що змінять довкілля й нас»

Торговельна марка «Фокстрот. Техніка для дому», спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та за підтримки швейцарського фонду «Скорочення ризиків» вже третій рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс «ЕкоКлас».
Конкурс «ЕкоКлас» проводиться з метою створення оптимальних умов для навчання дітей і підлітків завдяки формуванню екологічного мислення й бережливого ставлення до природи.

Цього року вперше лауреатом ІІІ Всеукраїнського конкурсу «ЕкоКлас: проекти, що змінять довкілля й нас» у номінації «ЕкоКласна родина» стала сім’я начальника відділення соціально-психологічної служби Цуманської виправної колонії №84 управління ДПтС України у Волинській області Романа Сищука.

За його словами, на участь в конкурсі його родину надихнула розповідь працівників районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Сім’єю Сищуків був створений проект «Темні плями синтетичних миючих засобів», власне за який вони отримали почесне 3 місце у номінації.

Своїм проектом родина розповідає людям про шкідливість та небезпеку синтетичних миючих засобів і пропонує альтернативу – замість синтетичних миючих засобів використовувати миючі засоби власного виробництва.

Нещодавно в місті Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Учасники, що вибороли призові місця, отримали від організаторів почесні грамоти, грошові подарункові сертифікати, а також сюрпризи від «Фокстрот».

Приємним залишається той факт, що до таких конкурсів долучаються і представники кримінально-виконавчої системи Волині.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: