День Перемоги відзначили в установах виконання покарань Волині

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів в установах виконання покарань та СІЗО управління ДПтС України у Волинській області проведені інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

До Дня Перемоги в Маневицькій виправній колонії №42 були проведені лекційні заняття із засудженими на теми: «9 травня – День Перемоги», «Безсмертний подвиг українського народу». Переглянуто ряд художньо-документальних фільмів, присвячених даним подіям. Крім того, на стенді наочної інформації житлової зони було організовано фотовиставку, приурочену Дню Перемоги.

По відділеннях СПС Цуманської виправної колонії №84 проведені тематичні лекційні заняття та конкурс на кращу стінгазету. В храмі Святого Миколая Мірлікійського Чудотворця, за участю представників УПЦ, відбувся молебень в пам'ять про загиблих у Другій світовій війні.

В Ковельській виховній колонії вихованці переглянули фільм: «Був місяць травень». В загальноосвітній школі пройшла виховна година «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». У виконанні вихованців був підготовлений поетично-літературний монтаж з відзначення героїзму захисників Вітчизни. Також було провино тематичний захід, приурочений Дню пам’яті та примирення, в ході якого педагогічним колективом школи та групою вихованців вшановано пам'ять загиблих. До 71-ї річниці завершення війни в установі проведено святкову естафету на витривалість, на швидкість, також проведено змагання з футболу.

До Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в Луцькому слідчому ізоляторі також проведено ряд культурно-масових та духовно-просвітницьких заходів. Для засуджених господарчої обслуги проведено тематичне лекційне заняття. Засудженим доведено історію Другої світової війни та основні етапи боротьби національно-визвольного руху в Україні. Крім того, між засудженими відбулись спортивні змагання з футболу.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: