Вихованці Ковельської вихованої колонії отримали листи від ровесників

Протягом Світлого Великоднього тижня з 04 по 06 травня 2016 року працівники Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області – заступник начальника Маргарита Чуль та старші інспектори Павло Чечелюк, Сергій Кедич відвідали навчальні заклади м. Ковель, зокрема ЗОШ № 7 (5,7,9 класи) і медичний коледж, та продемонстрували відеоролик «Життя по той бік».

Учні та студенти змогли почути, як насправді відчувають себе неповнолітні засуджені, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Після перегляду ролика присутнім було запропоновано написати листи своїм ровесникам та викласти на папері те, що відчув кожен учасник заходу. На дану пропозицію відгукнулись усі присутні.

Працівники інспекції зібрали таку кількість листів, що кожен засуджений Ковельської виховної колонії зміг отримати вітальний лист від однолітків зі «свободи». Приємним було і те, що перечитуючи написане, неможливо було знайти осуд чи критику. Юні громадяни бажали своїм ровесникам лише хорошого: віри, терпіння, любові і швидшого звільнення. Також діти, які написали листи, чекають зворотної відповіді від своїх ровесників з тими переживаннями, які вони несуть в своїх серцях.

Тому 06 травня 2016 року начальником та заступником Ковельського МРВ КВІ Іриною Смоляр і Маргаритою Чуль було проведено виховну годину в Ковельській виховній колонії, після якої кожен присутній отримав листа від своїх однолітків, який надихає на добрі справи та бажання не лише до швидшого звільнення, а й до зміни самого способу життя на волі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: