В рамках відзначення 71-ї річниці завершення Другої світової війни для підоблікових Луцького МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області була організована екскурсія у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки.

Неповнолітні підоблікові прибули в музей разом з інспектором Луцького МРВ КВІ Яною Фінкевич та психологом Оксаною Кучинською.

Діти змогли ознайомитись з фондами музею, які на сьогоднішній день налічують понад 1000 експонатів. Це бронетанкова техніка, стрілецька зброя, артилерійське озброєння, а також різного роду матеріали військової історії, які мають музейне значення.

На запрошення інспектора відділу кримінально-виконавчої інспекції, разом з підобліковими в музеї побував ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Радзіловець. Ветеран поділився з дітьми своїми болючими спогадами про війну, побажав мирного неба та душевного спокою.

Час проходить дуже швидко, з кожним роком все менше і менше залишається людей, які були очевидцями тих страшних подій. Тому в підоблікових була хороша нагода не лише побувати в військовому музеї, а й поспілкуватися з ветераном бойової слави.