Протягом вихідних днів в установах виконання покарань та Луцькому СІЗО управління ДПтС України у Волинській області відбулись культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.

Для засуджених Маневицької виправної колонії №42 були проведені лекційні заняття на теми: «Негативний вплив алкоголю на організм людини», «Паспортизація засуджених до позбавлення волі». Відбулась зустріч з представниками релігійної організації «Християни Віри Євангельської». Проведено змагання з настільного тенісу та товариський матч з футболу.

Між засудженими Цуманської виправної колонії №84 провели турнір з міні-футболу. По відділеннях СПС відбулись лекційні заняття на тему: «Відповідальність за злочини, скоєні в місцях позбавлення волі». В молитовній кімнаті засуджені установи зустрілися із представниками релігійних громад.

До вихованців Ковельської виховної колонії завітали представники громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Життя – це можливість». У школі підготовки засуджених до звільнення відбулось лекційне заняття на тему: «Дослідження психологічної проблеми кожного члена групи та надання йому допомоги у її вирішенні».

Серед засуджених господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора відбулися змагання з міні-футболу. В кімнаті психоемоційного розвантаження проведено лекційне заняття: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.