Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали неповнолітні, засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, неповнолітні, схильні до правопорушень із загальноосвітніх шкіл Турійського району та які потребують додаткової профілактичної роботи.

Візит здійснено з метою зміцнення законності та правопорядку, недопущення правопорушень та скоєння злочинів неповнолітніми з девіантною поведінкою, на виконання наказу «Про затвердження Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей і молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

Разом з неповнолітніми в установу завітали: начальник Турійського РС КВІ В. Карпук, старший інспектор поліції Ю. Давидович, директор РЦСССДМ Н. Фуртак.

У супроводі заступника начальника установи Юрія Філаретова гості оглянули приміщеннях колонії для ознайомлення з умовами утримання. Учасники відвідали приміщення виробничих майстерень, ПТУ, школи, медичної частини, відділень соціально-психологічної служби, їдальні, пекарні, клубу, кімнати психоемоційного розвантаження.