Ковельську виховну колонію відвідали діти із загальноосвітніх шкіл Турійського району

Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали неповнолітні, засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, неповнолітні, схильні до правопорушень із загальноосвітніх шкіл Турійського району та які потребують додаткової профілактичної роботи.

Візит здійснено з метою зміцнення законності та правопорядку, недопущення правопорушень та скоєння злочинів неповнолітніми з девіантною поведінкою, на виконання наказу «Про затвердження Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей і молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі».

Разом з неповнолітніми в установу завітали: начальник Турійського РС КВІ В. Карпук, старший інспектор поліції Ю. Давидович, директор РЦСССДМ Н. Фуртак.

У супроводі заступника начальника установи Юрія Філаретова гості оглянули приміщеннях колонії для ознайомлення з умовами утримання. Учасники відвідали приміщення виробничих майстерень, ПТУ, школи, медичної частини, відділень соціально-психологічної служби, їдальні, пекарні, клубу, кімнати психоемоційного розвантаження.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: