19 травня 2016 року в управлінні ДПтС України у Волинській області, під керівництвом начальника управління полковника внутрішньої служби Олександра Герасимчука, відбулася оперативна нарада за участю працівників кримінально-виконавчої інспекції.

Від управління в нараді прийняли участь: заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич та начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції підполковник внутрішньої служби Сергій Матвіюк.

В ході наради розглянуто результати службової діяльності кримінально-виконавчої інспекції Волинської області за 3 місяці 2016 року. Обговорено проведення на території області цільових оперативно - профілактичних заходів щодо осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробувальним терміном.

Заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич довів до присутніх загальний стан справ щодо діяльності кримінально-виконавчої інспекції області.

Начальник сектору КВІ управління підполковник внутрішньої служби Сергій Матвіюк довів результати діяльності кримінально-виконавчої інспекції ДКВС України за 3 місяці 2016 року та огляд стану дотримання дисципліни і законності працівниками КВІ.

Під час наради було оголошено накази начальника управління про нагородження відзнаками та подяками працівників кримінально-виконавчої інспекції області.