В Луцький СІЗО завітав головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

У рамках взаємодії між Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та управлінням Державної пенітенціарної служби у Волинській області 20 травня 2016 року у Луцькому слідчому ізоляторі було проведено спільну лекцію та надано роз'яснення для засуджених, залишених для робіт з господарського обслуговування.

З інформацією на тему: «Підстави та порядок звернення до Європейського суду з прав людини» виступила Ірина Б'яла, головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області Юрій Безушкевич провів серед засуджених профілактичну бесіду.

Учасники зустрічі відповіли на запитання засуджених.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.

Читайте нас також: