В управлінні ДПтС України у Волинській області відбувся розподіл студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

23 травня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Волинській області начальник управління, полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук, провів робочу зустріч із студентами 5-го курсу факультету підготовки кадрів для ДПтС України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого для проходження стажування у період з 23.05.2016 по 03.07.2016 року.

Під час зустрічі йшлося про організацію та проходження стажування в органах та установах, підпорядкованих управлінню ДПтС України у Волинській області.

Прийнято рішення на період стажування призначити студентів на вакантні посади в органах та установах області.

Начальник управління Олександр Герасимчук ознайомив присутніх з основними вимогами проходження стажування та наголосив на дотриманні службової дисципліни.

В свою чергу заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич зосередив увагу студентів на тому, що потрібно взяли максимум досвіду під час проходження стажування.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Топ авторів:

Сусь НаталіяТетянка ГаврилюкKovelPostHalyna TkachukСкок ДмитроНікіта МудринецьРемонт ПКОлександр ФілонВасиль КовальчукСергій