Під час вихідних днів в установах виконання покарань Волині відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими.

Так, в Маневицькій виправній колонії №42 відбулася зустріч з представниками релігійної організації «Свідки Єгови». Проведено лекційні заняття на теми: «Негативний вплив алкоголю на організм людини», «Права та обов’язки засуджених до позбавлення волі».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 проведено турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи відбулись лекційні заняття на теми: «Виготовлення паспорта громадянина України», «Про громадянство України». Також засуджені мали змогу зустрітися з священнослужителями УПЦ.

Ковельську виховну колонії відвідали представники громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Системне мислення». В школі підготовки засуджених до звільнення проведено лекцію: «Дослідження психологічної проблеми кожного члена групи та надання йому допомоги у її вирішенні».

У Луцькому слідчому ізоляторі проведено лекційне заняття на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильство до працівника правоохоронного органу». Крім того, проводилась інформаційна година про останні події країни та світу. Засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси, а також зіграти у міні-футбол.