За участю працівників кримінально-виконавчої інспекції Волині проведено загальнообласний семінар: «Формування особистості працівника служби пробації»

Верховна Рада України, прийнявши Закон України «Про пробацію», що набув чинності 27 лютого 2015 року, схвалила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі нової системи наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються до осіб, які притягуються або яких притягнуто до кримінальної відповідальності.

На сьогоднішній день пробація є невід’ємним елементом системи кримінальної юстиції багатьох країн та результатом демократичного розвитку суспільства.

Для належного здійснення функцій реалізації державної політики у сфері пробації та виконання кримінальних покарань, було збільшено штатну чисельність персоналу служби. Зокрема, в підрозділах кримінально-виконавчої інспекції області уже введено посади психологів та фахівців соціальної роботи із суб’єктами пробації.

Запорукою досягнення успіху в реформуванні служби є підготовка компетентного персоналу, який ефективно працюватиме із суб’єктами пробації в сучасних умовах.

Так, 26 травня 2016 року Ковельським МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області, в приміщенні відділу культури виконавчого комітету Ковельської міської ради було проведено загальнообласний семінар на тему: «Формування особистості працівника служби пробації».

Семінар проведено в рамках Програми комплексних соціально-виховних заходів для виправлення та ресоціалізації засуджених на період 2015-2020 років та за сприяння Проекту соціальної дії «Другий шанс» (в рамках програми «Активні громадяни» в Україні за сприянням Британської Ради в Україні).

Учасниками семінару стали: перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман, голова правління МЖГО «Найщасливіша» Наталія Наконечна, заступник начальника управління ДПтС України у Волинській області Юрій Безушкевич, начальник сектору КВІ управління ДПтС України в області Сергій Матвіюк, а також працівники районних відділів та секторів кримінально-виконавчої інспекції області.

Під час заходу було проведено тренінг «Цінності в твоєму житті», здійснено перегляд фрагментів із фільмів, що мотивують. Голова правління МЖГО «Найщасливіша» Наталія Наконечна ознайомила присутніх з проектом «Школа формування особистості».

Начальникам відділів та секторів кримінально-виконавчої інспекції були вручені сертифікати про участь у семінарі.

Взявши участь у семінарі, усім учасникам була надана хороша можливість відкрити для себе ті цінності, які не купуються та не продаються і цим змінити своє життя та життя оточуючих на краще.

Разом з тим цей захід стане основою формування навиків профілактичної роботи з особами, що перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: