День Миру - особливе свято, присвячене укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами та народами. Сьогодні, коли у різних куточках світу відбуваються постріли та проливається людська кров, значення слова "Мир" пронизує серця людства. Ще 2 роки тому і для України цей день був не більше, ніж черговою датою в міжнародному календарі. Зараз це свято як ніколи актуальне.

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений у 1982 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Цей День відзначається як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства.

З ініціативи філософа-миротворця, спортсмена, композитора, поета і письменника Шрі Чінмоя, у 1986 році в цей день пройшла символічна Хода Миру. Шрі Чінмой віддав своє життя встановленню миру на землі і розкриттю безмежного потенціалу людських можливостей.

Щороку люди по всьому світі беруть участь у Ході Миру, висловлюючи підтримку ООН у її роботі, спрямованої на мир в усьому світі. Дана Хода надає можливість людям усіх національностей, культур, ідеологій сконцентруватися на якостях людського духу, що формують основу для встановлення міцного миру.

В навчальних закладах передбачені лекції в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії "Голуб миру", організовуються перегляди фільмів спрямованих на поглиблення розуміння проблеми. Школярі пишуть листи з привітаннями та підтримкою вимушено переселеним дітям та їх родинам, військовослужбовцям, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції.

Вже протягом п'яти років Радою старшокласників міста Ковеля проводяться тематичні заходи та акції до Міжнародного Дня Миру. Разом з учнівською молоддю до заходу долучилися лідери місцевого самоврядування аби довести значимість миру в нашій країні.

Цього року свято відбулося на площі «Героїв Майдану». Розпочався захід хвилиною мовчання за всіх тих героїв, що полягли під час Революції Гідності на Майдані та за час проведення АТО на Сході нашої держави і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями.

Голова учнівського самоврядування ЗОШ №8 Інна Стречен прочитала власний вірш. З патріотичним вітанням – піснею «Голуб миру» до свята приєдналася Ангеліна Кликоцюк – солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Нові таланти» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка

Під час проведення заходу була здійснена благодійна акція «Допомога дітям, батьки яких перебувають в АТО».

Школярі створили на площі фігуру «Голуба Миру».