З метою належного відзначення Дня захисту дітей, забезпечення захисту прав та основних свобод дитини, залучення громадськості до проблем виховання неповнолітніх осіб та дітей, які відбувають покарання у виховних колоніях та дітей, які утримуються під вартою у слідчих ізоляторах, в Ковельській виховній колонії та Луцькому СІЗО управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд урочистих культурно-масових та просвітницьких заходів.

В Ковельській виховній колонії проведено святковий концерт за участю учасників дитячої студії естрадної хореографії «Белатрікс» та студії естрадного співу «Зорепад».

Прозвучали святкові привітання начальника установи Івана Абрамчука, секретаря Ковельської міської ради, голови спостережної комісії при Ковельському міському виконавчому комітеті Віри Федосюк, начальника служби у справах дітей Ковельського міського виконавчого комітету Жанни Вельми.

Також на святі були присутні депутати Ковельської міської ради Василь Дудка, Микола Печенюк, Олена Клімашевська, голова громадської організації «Волинські правозахисники» Галина Артюшенко, які також привітали вихованців зі святом та вручили подарунки.

Урочисті заходи з нагоди свята було проведено в Луцькому слідчому ізоляторі. Неповнолітніх ув’язнених привітало керівництво установи, побажавши більше ніколи не потрапляти в установи виконання покарань і стати гідними громадянами своєї держави. Крім того, неповнолітнім вручили подарунки у вигляді санітарно-гігієнічних наборів.