В Ковельському МРВ КВІ проведено День профілактики для неповнолітніх та їх батьків

Працівниками Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області, з метою попередження злочинів та правопорушень із неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку в інспекції та відносяться до «Групи ризику», постійно проводиться індивідуально-профілактична робота.

У день реєстрації для неповнолітніх осіб та їх батьків в приміщенні Ковельського МРВ КВІ був проведений «День профілактики».

На захід були запрошені: директор Ковельського міського центру соціальної служби сім’ї дітей та молоді Тетяна Мєдвєдєва, начальник служби у справах дітей при Ковельській РДА Сергій Ілюшик, провідний спеціаліст Ковельського районного центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Ніна Кондратюк, настоятель храму Дмитрія Солунського отець Анатолій, інспектор поліції Ковельського ВП ГУНП Юлія Дорохольська.

Основні питання, які обговорювали учасники групового засідання – належне виконання обов’язків, які покладені на неповнолітніх судом, порушення порядку та умов відбування покарання, рівень відвідування неповнолітніми навчальних закладів, вплив батьків на поведінку дітей.

З кожним засудженим та їх батьками була проведено індивідуальні бесіди та встановлено причини, які спонукали дітей до скоєння злочинів, вчинення правопорушень. Також надано практичні поради батькам щодо уникнення конфліктних ситуацій з дітьми та налагодження стосунків.

Учасники заходу переконані, що проведена індивідуально-профілактична робота з засудженими, із залученням фахівців різних галузей та представників державних організацій, буде не марною.


Заступник начальника
Ковельського МРВ КВІ
Маргарита Чуль
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: