З підобліковими Володимир-Волинського МРВ КВІ проведено профілактичний захід

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

Дітям необхідно добре знати історію свого роду і своєї Батьківщини, щоб пишатися успіхами своїх предків і не повторювати їхніх помилок. Вони повинні поважати дорослих і берегти те, що створено й створюється людьми старшого покоління. Розуміючи свою роль у житті всієї планети, діти повинні добре навчатися, постійно дбати про своє здоров'я, підвищувати загальну культуру, тому що тільки здорові та освічені люди зможуть будувати мирне життя для себе і своїх нащадків.

Володимир-Волинським міськрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області, спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та сектором ювенальної превенції Володимир-Волинського відділення поліції було організовано захід із залученням десятьох неповнолітніх, які перебувають на обліку інспекції.

В ході заходу було проведено екскурсію до державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир». Неповнолітні мали змогу дізнатись дуже багато фактів про своє рідне місто, оглянути пам'ятки архітектури, які належать до державної спадщини, а саме: Успенський собор, Василівську церкву, земляні вали замку.

Фахівець(з питань соціальної
роботи із суб’єктами пробації)
Володимир-Волинського МРВ КВІ
Людмила Жвавець
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: