За сприяння Британської Ради в Україні, в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни» та партнера Програми – Ковельської міської ради, для осіб, які перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ і дітей школи-інтернату, начальник відділу Ірина Смоляр спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Ковельського ВП ГУНП у Волинській області, організувала екскурсію в Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Музей Лесі Українки в селі Колодяжне є однією з найцікавіших і знаменитих пам'яток на Волині. Саме тут Леся Українка провела своє дитинство і юність, тут же і розпочалася її творча діяльність. Село Колодяжне стало справжнім джерелом життєвих і творчих сил славетної Лесі Українки.

Відвідувачі музею побували в «батьківському» та в «літньому» будинку Лесі, побудованому її батьком Петром Косачем у 1890 році. Також побачили особисті, побутові речі, фотографії, видання творів сім'ї Косачів.

Учасники екскурсії, почувши про важку життєву долю великої поетеси, вкотре переконались, що ніякі життєві труднощі не можуть зломити дух сильної людини.


Інспектор Ковельського МРВ КВІ
Олена Дмитрук