Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.

Засуджені Маневицької виправної колонії №42 зустрілися з представниками релігійної організації «Українська місія благовістя». Були проведені радіолекції з роз’яснення основ Кримінально-виконавчого законодавства України та правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань та на тему: «Відповідальність за злочини, вчинені в місцях позбавлення волі». Також між засудженими було проведено змагання з настільного тенісу.

Серед засуджених відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 провели турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи відбулися лекційні заняття на теми: «Розпорядок дня в установах виконання покарань», «Порядок виготовлення паспорта громадянина України». Також засуджені мали змогу зустрітися із священнослужителями УПЦ.

Не менш насиченими виявилися вихідні дні для вихованців Ковельської виховної колонії. У школі підготовки засуджених до звільнення відбулось лекційне заняття на тему: «Надання знань про закономірності міжособистісних та групових процесів як підґрунтя для активнішого та гармонічнішого спілкування з людьми». Представники громадської організації «Найщасливіша» провели лекцію на тему: «Ким ми себе оточуємо». Також в установі проходили змагання з міні-футболу.

У Луцькому слідчому ізоляторі проводилась інформаційна година про останні події країни та світу, засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси. В кімнаті психоемоційного розвантаження провели лекційне заняття на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».