Представники Головного територіального управління юстиції у Волинській області відвідали Ковельську виховну колонію

14 червня 2016 року Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідали: головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ірина Б’яла, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Леся Романенко, директор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук.

Ірина Б’яла під час візиту розповіла вихованцям установи про можливість та порядок звернення з позовом до Європейського суду з прав людини.

Леся Романенко довела деякі положення Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» від 26.11.2015 року.
Крім того, гості установи у супроводі заступника начальника управління ДПтС України у Волинській області, підполковника внутрішньої служби Юрія Безушкевича ознайомилися із загальними умовами утримання вихованців в колонії.

В рамках візиту директор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук та заступник начальника управління ДПтС України в області Юрій Безушкевич здійснили особисті прийоми засуджених з питань правової тематики.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: