Ви замислювалися над тим, що відбувається всередині вашого тіла після випитої банки газованої води?

Через 10 хвилин після випитого напою організм отримує потужний удар рекомендованої добової дози цукру, яка викликає прилив допаміну - гормону задоволення та мотивації. Фосфорна кислота пригнічує надмірну солодкість, тому ви нічого не відчуєте.

Після 20 хвилин, під дією різкого викиду інсуліну, рівень цукру в крові швидко падає. В результаті чого печінка реагує на ці метаморфози і переробляє всі надлишки цукру в жир.

Через 40 хвилин після прийому напою, організм починає поглинати присутній кофеїн. При цьому відбувається розширення зіниць та підвищення кров'яного тиску. Печінка викидає у кров надлишки цукру, а аденозин блокує рецептори втоми у вашому мозку, що призводить до зниження сонливості.

Вже через 45 хвилин біологічно активна хімічна речовина дофамін, продовжує стимулювати центри задоволення вашого мозку та передає емоційну реакцію, що дозволяє не відчувати біль та почувати себе в піднесеному настрої. Даний процес на фізичному рівні можна зрівняти з вживанням героїну.

Вже після 60 хвилин після вживання напою відбувається зв'язування кальцію, магнію і цинку у вашому кишечнику фосфорною кислотою. Це прискорює метаболізм, але в той же час знищує ваші кістки та зуби. Також проявляються сечогінні властивості кофеїну.

Остання стадія дії напою характеризується бажанням випити ще. Якщо це неможливо, проявляється дратівливість, емоційна скупість, млявість.

За спостереженнями працівника компанії:

«Коли я працював фармацевтом, то бачив довгострокові ефекти, які чинить на людей газована вода. Майже всі клієнти нашої компанії - це люди, які випивають в день одну-дві банки коли. Потім вони починають купувати серцеві препарати, ліки від тиску і діабету. А ще вони без кінця лікують зуби і частіше за інших страждають від переломів».

Робіть висновки...