Рейд за місцем навчання

З метою недопущення правопорушень під час літніх канікул, 14 червня 2016 року в Ковельському ПТУ №5 був проведений рейд за місцем навчання.
У рейді взяли участь: заступник начальника Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області, капітан внутрішньої служби Маргарита Чуль, директор Ковельського міського центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Тетяна Медвєдєва, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради Жанна Вельма.

Під час рейду було перевірено неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції,а також учнів, які схильні до вчинення адміністративних правопорушень та систематично порушують правила внутрішнього розпорядку навчального закладу.

В присутності заступника з виховної роботи Людмили Козел, з даною категорією дітей була проведена індивідуальна бесіда, з метою недопущення вчинення ними правопорушень.

Для учнів першого курсу Маргарита Чуль прочитала лекцію на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Інспектор
Ковельського МРВ КВІ
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: