1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Виявили помилку у відомостях Єдиного державного реєстру — можна виправити!

Виявили помилку у відомостях Єдиного державного реєстру — можна виправити!

Виявили помилку у відомостях Єдиного державного реєстру — можна виправити!

В рамках загальнонаціонального проекту “Я маю право!” громадян Волині консультує заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області Ольга Семенюк.

- Доброго дня! Я керівник громадської організації, при подачі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за місцем вимоги, виявив помилку у написанні свого прізвища. Прошу роз’яснити процедуру виправлення вищевказаного недоліку. Дякую!


Звертаю Вашу увагу, що у разі виявлення у відомостях Єдиного державного реєстру помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки), допущеної суб’єктом державної реєстрації, заявник письмово в паперовій або електронній формі повідомляє про це суб’єкта державної реєстрації, який перевіряє відповідність відомостей Єдиного державного реєстру інформації, що міститься в документах, що стали підставою для внесення цих відомостей. Якщо факт невідповідності підтверджено, суб’єкт державної реєстрації безоплатно виправляє допущену помилку в день надходження повідомлення.

Виправлення помилки у відомостях Єдиного державного реєстру, допущеної не з вини суб’єкта державної реєстрації, здійснюється за плату, розмір якої у відповідності до вимог чинного законодавства в 2019 році становить 60 гривень.

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру внаслідок наявності помилок у документах, на підставі яких були внесені такі відомості, здійснюється після виправлення помилок у зазначених документах.

Виправлення помилок у відомостях Єдиного державного реєстру може здійснюватися також на підставі судового рішення.

#ЮстиціяВолині #ПравоваДопомога

Коментарі

Читайте також

Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації відновлено порушені права скаржника

Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації відновлено порушені права скаржника
З початку 2019 року на розгляд Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації надійшло 24 скарги, які розглянуті у встановлені законодавством терміни, 10 з них задоволено.