У виправних колоніях Волині виступив аматорський театр «Алетея»

В Цуманській виправній колонії №84 та Маневицькій виправній колонії №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, в рамках вихідного дня, виступив аматорський театр «Алетея» з виставою «І мертвим, і живим».

Аматорський театр діє з 2011 року при храмі святого Василія Великого у Луцьку під керівництвом о. Августина Запоточного.

У виставі приймали участь – Катерина Футрук, Олександр Матвієнко, Юрій Пясецький, Олег Костюк, Ганна Сінкевич та Андрій Гупало.

Сюжет вистави розгортається на цвинтарі, де зустрічаються усі персонажі – священик, сирота, книгоноша, міліціонер. Саме там головний герой Костянтин приходить до могили давнього друга і, згадавши минувшину, переживає тайну покаяння. Спочатку головний герой застережливо реагує на подарований священиком молитовник, проте згодом переоцінює усе своє життя.

Актори театру справили на засуджених установ хороше враження і довели, що покаятися ніколи не пізно. Не дивлячись на те, що дана категорія осіб перебуває в місцях несвободи, у них є шанс змінитися, переоцінити своє життя і по-іншому уявити своє майбутнє.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: