Вихідні дні в установах виконання покарань, що на Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань Волині проводились різнопланові культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.

В Маневицькій виправній колонії №42 представники релігійної організації «Християни Віри Євангельської», з нагоди великого християнського свята – Дня Святої Трійці, провели святкове богослужіння в музичному супроводі. Були проведені лекційні заняття на теми: «Вся правда про алкоголь, наркотики та тютюн», «Розпорядок дня в установах виконання покарань». Також під час вихідних днів засуджені установи мали змогу зустрітися з представниками релігійних організацій «Свідки Єгови» та «Адвентисти сьомого дня».

Серед засуджених відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 відбувся турнір з міні-футболу. За участю священнослужителів УПЦ в храмі відбулась святкова літургія. По відділення СПС провели лекції на теми: «Розпорядок дня в установах виконання покарань», «Шкідливість паління».
В Цуманській виправній колонії №84 та Маневицькій виправній колонії №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, в рамках вихідного дня, виступив аматорський театр «Алетея» з виставою «І мертвим, і живим».

Вихованці Ковельської виховної колонії зустрілися з представниками релігійної організації «Віфанія», які провели лекцію на релігійну тематику. В школі підготовки засуджених до звільнення відбулось заняття «Надання знань про закономірності міжособистісних та групових процесів як підґрунтя для ефективнішого та гармонічнішого спілкування». Черговим вихователем було проведено лекцію «День Святої Трійці».

В Луцькому слідчому ізоляторі засуджені господарчої обслуги та арешту зіграли у міні-футбол. Відбувся перегляд фільму на релігійну тематику та проведено лекцію на тему: «19 червня – День Святої Трійці».
В усіх установах виконання покарань області пройшли інформаційні години про останні події країни та світу.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: