Підоблікові Ковельського МРВ КВІ побували у виховній колонії, що на Волині

За сприяння Британської Ради в Україні, в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни» для неповнолітніх, що перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області та дітей, що перебувають на посиленому контролі ювенальної превенції Ковельського ВП ГУНП було організовано екскурсію в Ковельській виховній колонії.

Неповнолітні порушники прибули в колонію у супроводі інспекторів Ковельського МРВ КВІ та інспекторів ювенальної превенції Ковельського ВП ГУНП.

Вже сам прихід на територію установи змусив підоблікових відчути хвилювання. Один тільки вхід в колонію відразу справив враження на неповнолітніх. Це інше життя, життя по ту сторону від закону, життя їх ровесників, які оступилися.

У своїй більшості неповнолітні правопорушники є жертвами сімейного та громадського виховання. Тому такі заходи для них приносять неабияку користь. Завдання інспекції та суспільства в цілому – не засудити і не поставити тавро на їхніх особистостях, а допомогти їм знайти гідний шлях у житті та вирішенні проблем.

Інспектор Ковельського МРВ КВІ
УДПтС України у Волинській області
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: