Оперативно-профілактичні заходи щодо осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням

З метою запобігання вчинення засудженими, котрі перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ рецидивних злочинів, покращення криміногенного стану в Ковельському районі та м. Ковель, а також з метою зменшення вчинення засудженими адміністративних правопорушень, в період травня-червня 2016 року проведено спільну оперативно-профілактичну операцію.

У ході операції, у період підготовчого етапу з 23.05.2016р. по 30.05.2016 року до Ковельського ВП ГУНП були направлені списки осіб, які перебувають на обліку КВІ та схильні до вчинень правопорушень, злочинів, порушують порядок та умови відбування покарання, ухиляються від виконання покладених на них судом обов’язків.

Спільно з інспекторами превенційної діяльності Ковельського ВП проведено звірку обліків засуджених, які перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ та перебувають у розшуку.

На практичному етапі проведення спільного заходу в період з 30.05.2016 року по 20.06.2016 року проведено раптові перевірки можливих місць перебування засуджених, які знаходяться у розшуку, опитано родичів та сусідів засуджених, які допускають адміністративні правопорушення.
За місцем проживання перевірено 40 засуджених, віднесених до «Групи ризику».

В ході операції складено 1 адміністративний протокол, виявлено негативні факти щодо неналежної поведінки та способу життя. З усіма засудженими проведено профілактичні бесіди.

Інспектор
Ковельського МРВ КВІ
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: