В установах виконання покарань Волині відзначили День Конституції України

З нагоди відзначення 20-ї річниці прийняття Конституції України в установах виконання покарань та СІЗО управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими.

В Маневицькій виправній колонії №42 по відділеннях соціально-психологічної служби проведено урочисті збори та тематичні виступи з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України, організовано перегляд телепередач та документальних фільмів на патріотичну тематику. В установу завітали представники релігійної організації «Українська Місія Благовістя». Крім того, відбулось змагання з настільного тенісу, турнір з шахів та шашок.

В Цуманській виправній колонії №84 всі бажаючі переглянули урочистий концерт до державного свята, телепередачі та відеофільми. По відділеннях СПС проведено лекції на теми: «Ідеї українського конституціоналізму», «Конституційний процес в Україні періоду національно-визвольних змагань», «Поняття Конституції та її історичні форми». Між засудженими відділень СПС пройшов турнір з футболу.

Вихованцям Ковельської виховної колонії продемонстрували тематичні відеофільми та провели лекційні заняття на теми: «День Конституції України», «Положення Про порядок здійснення помилування». Серед фізкультурно-спортивних заходів було організовано змагання з футболу. Представники громадської організації «Найщасливіша» провели лекцію на тему: «Незалежність, залежність,співзалежність».

В Луцькому слідчому ізоляторі для засуджених господарської обслуги проведено лекцію: «Конституція України – історія і сучасність». Крім того, організовано різнопланові фізкультурно-спортивні заходи: змагання з футболу, а також турнір з шахів та шашок.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: