1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Юстицією Волині за I півріччя 2019 року проведено 909 правоосвітніх заходів, якими охоплено понад 31 тис осіб

Юстицією Волині за I півріччя 2019 року проведено 909 правоосвітніх заходів, якими охоплено понад 31 тис осіб

Друзі! Сьогодні в нашій рубриці ми вам розкажемо про один із важливих напрямів діяльності юстиції Волині - це проведення правоосвітніх заходів. Як ви пам’ятаєте, з 2017 року ми активно реалізовуємо на теренах Волинського краю правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”.

Тож, юстицією Волині за I півріччя 2019 року проведено всього 909 правоосвітніх заходів, якими охоплено більш як 31 000 осіб. До проведення зазначених заходів були залучені як працівники юстиції Волині, так і її структурних підрозділів (відділи ДРАЦС, ДВС та державні нотаріальні контори).

Працівники юстиції Волині побували скрізь: консультували громадян на вулицях, у школах, вищих навчальних закладах, в державних установах, бібліотеках, на ярмарках та фестивалях. В основному консультували за такими напрямками як протидія булінгу, протидія домашньому насильству, виплата аліментів, виїзд дитини за кордон, про ЧеснуПлатіжку та ін. Зазначимо, що багато цікавих заходів проводилось до певних визначних дат, наприклад, до Дня Європи, Дня Конституції України, Дня захисту дітей тощо.

Наш девіз: захист прав громадян - основна прерогатива у роботі юстиції Волині. І тому у II півріччі 2019 рік ми організуємо та проведемо ще цікавіші та масштабніші заходи, консультації та фестивалі.

Дякуємо усім за гарну роботу. Так тримати!

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Куди звертатись за допомогою, якщо постраждали або стали свідком домашнього насильства?

Куди звертатись за допомогою, якщо постраждали або стали свідком домашнього насильства?
Про загальні та спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства розповідають фахівці Головного управління юстиції Волині.